Hakkımızda

EKOTREYLER  

, ağır yük kaldırma  ve taşımacılığı  hizmetleri alanlarında müşteri istekleri doğrultusunda taşımacılığa uygun araç üst yapı imalatı yapan aile şirketidir. 1972 yılında Hikmet ve Mehmet ÖZKILINÇ kardeşlerin  faaliyetlerine İstanbul'da ÖZKILINÇ DAMPER ve ARAÇ ÜSTYAPI İMALATI LTD. ŞTİ.  adı altında başlamıştır ki, bugün bu şirketin devamı olan DOĞUŞCAN DAMPER EKOTREYLER şirketinin bir parçası olarak ticari hayatını devam ettirmektedir. Geçen Zamanla; Şirketimiz hızla büyüyerek, hizmet ağını ağır yük kaldırma ve taşımacılığı hizmetleri ile genişletmiştir  ve Bugün Doğuş Can ÖZKILINÇ tarafından yönetilen EKOTREYLER , müşterilerimiz gözünde her zaman profesyonel hizmet ve yüksek emniyetli hizmet kalitesi anlamını taşımaktadır. Şunu gururla söyleyebiliriz ki; EKOTREYLER Türkiye’nin neresinde olursa olsun her türlü komplike ağır yük taşımacılığı ve ağır yük kaldırma hizmetini sağlayabilecek araç üstyapı ve makina imalatı deneyim ve yeteneğe sahiptir.

EKOTREYLER her zaman Türkiye’de ağır yük kaldırma ve ağır yük taşıma faaliyetlerinin gelişiminde öncü firma olmuştur. Dünya çapında yapılan tüm yenilikçi akımları takip etmekte ve kullanmaktadır. Aynı zamanda, tamamen bilgisayar destekli imalat yürütmemiz sayesinde istenilen en doğru üstyapı ve makina tercihini müşterimize sunmuş oluyoruz. 

Servis ağımızın geliştirilmesi ile ilgili atılmış diğer bir önemli adımda bugün ALMANYA Ana Bayimiz olan AFH GROUP ile birlikte Avrupa da Satış ve Hizmet ağımızı genişletmiş bulunmaktayız. MERKEZİ Hadımköyde olan EKOTREYLER bugün iş disiplini ve hizmetleri doğrultusunda tüm müşterilerimize en doğru hizmeti vermek için her geçen gün kendini yenileyen ve yenilikçi politikasından ödün vermeyen bir firmadır.

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.